Vinterserien Damer 2008

  

      

 

Lagene som er med er: Arna Bjørnar, ENK, Gneist, Hald og Loddefjord

 

Kampoppsettet:

Dato Klokkeslett Bane Hjemmelag Bortelag Dommertrio Resultat
18.01.2008 19:00 Skogsvåg Hald Gneist Ivar Askeland, Jørn.A.Fløysand, Steffen Berland 0-1
20.01.2008 18:00 Garnes Kunstgress Arna Bjørnar ENK Steinar Sævdal, Leif Taule, Arne Bartholdsen 5-2
26.02.2008 18:30 Knarvik Kunstgress ENK Hald Tone M Dyrkolbotn, Karoline Tresvik, Solvor Øksnes 3-4
10.02.2008 18:00 Alvøen Kunstgress Loddefjord Arna Bjørnar Karl Andrè Dale, Leif Taule, Andreas Hjertås 2-0
25.03.2008 19:00 Knarvik Kunstgress ENK Gneist Andreas Hjertås, Steffen Berland, Marius Halås 4-1
17.02.2008 18:00 Alvøen Kunstgress Loddefjord Hald Ivar Askeland, Atle Haugen, Jørn Andres Fløysand 5-2
24.02.2008 18:00 Skogsvåg Hald Arna Bjørnar Marius Halås, Andreas Hjertås, Karoline Tresvik 2-4
04.03.2008 20:30 Liland Kunstgress Gneist Loddefjord Marit???, Lena S.Silseth, Tone M.Dyrkolbotn 1-2
09.04.2008 20:30 Alvøen Kunstgress Loddefjord ENK Jørn Anders Fløysand, Ivar Askeland, Atle Haugen 6-0
16.03.2008 18:00 Garnes Kunstgress Arna Bjørnar Gneist Marius Halås 4-0

 

Resultatene sendes på epost post@ENKdamer.no eller sms 91861701 etter kampslutt så blir tabellen oppdatert

Tabellen:

Lag Antall kamper Seier Uavgjort Tap Mål for Mål i mot Målforskjell Poeng
Loddefjord 4 4 0 0 15 3 12 12 
Arna Bjørnar 4 3 0 1 13 6 7 9
ENK 4 1 0 3 10 16 -6 3
Hald 4 1 0 3 6 13 -7 3
Gneist 4 1 0 3 3 10 -7 3

 

Kontaktliste:

Lag Kontaktperson Epost Mobiltelefon
Arna Bjørnar Tor Øyvind Andersen toroa@statoil.com 91821349
ENK Marius Silseth silseth@online.no 91861701
Gneist Linda Margit Hansen linda.margit.hansen@wideroe.no 97772212
Hald Oddvar Arefjord oddvar.arefjord@gcrieber.no 97511396
Loddefjord Ernst Hoff ernst.hoff@hamstad.no  

 

Dommerkontakt er Marius Halås fra NBK. Han har mobil 41160424 og epost ma-hala@online.no

Dommerliste

Navn Klubb Telefon Mobil E-post
Marius Halås Nordhordland Bk 56 35 13 33 411 60 424 ma-hala@online.no
Lena Susanne Silseth Nordhordland Bk 55 32 10 53 410 07 207 neat_bug@hotmail.com
Ivar Askeland Kvernbit 56 17 78 73 951 82 586 ivar@ivaraskeland.com
Atle Haugen Kvernbit 56 17 09 55 900 65 135 haugen.atle@hotmail.com
Steinar Sævdal Radøy/Manger 56 37 20 26 980 00 754 stsaev@frisurf.no
Leif Taule Radøy/Manger 56 34 90 00 414 51 975 leif.taule@radoy.kommune.no
Tone M. Dyrkolbotn Austrheim 56 16 90 00 930 38 926 tonis91@msn.com
Solvor Øknes Austrheim   950 57 853 sunshine_1706@hotmail.com
Karoline Tresvik Austrheim 56 16 77 95 926 39 162 karoline_lt@hotmail.com
Andreas Hjertås Nordre Holsnøy   950 74 859 andhje@gmail.com
Jørn Anders Fløysand Norde Holsnøy 56 17 78 89 982 35 625 jaft88@online.no
Karl Andrè Dale Norde Holsnøy 56 17 75 20 911 89 641 karl.a.dale@tide.no
Steffen Berland Norde Holsnøy 56 17 93 22 951 72 827 steffen.berland@online.no
Arne Bartholdsen Hovding   982 16 712